VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ (PŘEDPREMIERA)

PŘEDPREMIERA

Komedie / Drama / Romantický

Česko, 2018

Režie: Milan Cieslar
Scénář: Jan Míka
Hrají: Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Lenka Vlasáková, Sára Sandeva, Natalia Germani, Jiří Lábus, Filip Blažek, Pavel Kříž, Denis Šafařík, Jaroslav Černík, Eva Kozderková, Ivan Sochor, Andrea Hoffmannová, Jiří Maryško, Rostislav Pastorek, Dominika Myslivcová.

Slavnostní předpremiéra romantické komedie Milana Cieslara.


Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější  ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka, pracující v manželské poradně, naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti.  Bláznivá hra může začít.

Po projekci beseda s tvůrčí filmovou delegací. Účast přislíbili: režisér Milan Cieslar, herečky Andrea Hoffmannová, Sára Sandeva, Lenka Vlasáková a hudební skladatel Alex Tschallener (Švýcarsko). Moderuje Milan Uhl.

Čas a místo konání