PŘEDNÁŠKA HANY MACHALOVÉ

Z JESENÍKU BEZPEČNĚ NA CESTY

Načerpejte před letními dovolenými inspiraci, praktické rady a získejte přehled o aktuální situaci s autorkou knihy Do světa. Jak pojmout bezpečně dovolenou 2021, jak nepřijít o peníze při změně plánů. Hana Machalová je nezávislý profesionál v cestovním ruchu, píše blog www.hanamachalova.cz, má tisíce sledujících na sociálních sítích, I během kritického roku 2020 byla 22x v zahraničí bez újmy na zdraví.

Už se nemůžete dočkat, až se v létě vydáte opět na cesty? Jak cestovat v roce 2021 bezpečně? Jak se vyznat v různých nařízeních, vstupních podmínkách? Jak nepřijít o peníze, kdyby nastala změna plánů? Co je větší jistota? Cestování v nových podmínkách vyžaduje více znalostí a zařizování předem než dříve. Připravte se na léto s cestovatelkou Hanou Machalovou.

Dozvíte se, že cestování má obrovský smysl a přínos i v současné době. Turismus má mnoho forem a vůbec nemusí být masový, může být i přínosný.  Věříme, že vám přednáška otočí představy o cestování o 180 stupňů a motivuje Vás vydat se směrem, který funguje právě pro Vás. 

Hana Machalová je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (nakladatelství Albatros) www.knihcentrum.cz/do-sveta. Objevuje se často v médiích, kde radí lidem, jak cestovat na vlastní pěst při rodině a zaměstnání. Píše své rady a tipy na blog www.hanamachalova.cz, jako průvodce cestovního ruchu II. stupně pořádá také výlety s pěší turistikou.

 

Čas a místo konání