positivJE FESTIVAL 2019 - odpolední (+ 1 pivo zdarma)

KONFERENCE l EXPO ZÓNA l FILM l NETWORKING l AFTER PARTY

Staň se součástí nejpozitivnějšího dne v roce v rámci positivJE FESTIVALU 2019. Na dvou scénách proběhne prezentace toho nejlepšího, co Jesenicko aktuálně nabízí. Od velkého byznysu, přes malé podnikání, startupy, umění, sport a práci snů, až po komunitní život.
Platforma positivJE ve spolupráci s Městem Jeseník a MKZ Jeseník pořádá ve čtvrtek 6. června positivJE FESTIVAL 2019, na němž vystoupí úspěšní rodáci/rodačky a lidé v našem regionu podnikající něco skvělého. Program festivalu je určen všem, kteří to tu mají rádi anebo těm, kteří o jedinečnosti našeho regionu potřebují přesvědčit.
Dvanáct řečníků ti dá mnoho důvodů k hrdosti, přinese spoustu inspirace a podá ti pádné důkazy o tom, že i z Jesenicka lze dosáhnout velkých věcí. Dostaneš příležitost si s těmito lidmi promluvit, kouknout s nimi na film 'Steve JOBS' a nakonec s nimi v rámci after party DJ Mika Solara i zapařit.
Přehlídka zajímavých lidí, úspěšných firem a nadějných startupů z Jesenicka.
Nabízíme speciální odpolední vstupenku na polovinu konference (od 12 hod.), film Steve JOBS a celou afterparty DJ Mika SOLARA.
Pořádá positivJE, MKZ Jeseník a Město Jeseník.
 
 

Čas a místo konání