positivJE FESTIVAL 2019 - celodenní

KONFERENCE l EXPO ZÓNA l FILM l NETWORKING l AFTER PARTY

Staň se součástí nejpozitivnějšího dne v roce v rámci positivJE FESTIVALU 2019. Na dvou scénách proběhne prezentace toho nejlepšího, co Jesenicko aktuálně nabízí. Od velkého byznysu, přes malé podnikání, startupy, umění, sport a práci snů, až po komunitní život.
Platforma positivJE ve spolupráci s Městem Jeseník a MKZ Jeseník pořádá ve čtvrtek 6. června positivJE FESTIVAL 2019, na němž vystoupí úspěšní rodáci/rodačky a lidé v našem regionu podnikající něco skvělého. Program festivalu je určen všem, kteří to tu mají rádi anebo těm, kteří o jedinečnosti našeho regionu potřebují přesvědčit.
Dvanáct řečníků ti dá mnoho důvodů k hrdosti, přinese spoustu inspirace a podá ti pádné důkazy o tom, že i z Jesenicka lze dosáhnout velkých věcí. Dostaneš příležitost si s těmito lidmi promluvit, kouknout s nimi na film 'Steve JOBS' a nakonec s nimi v rámci after party DJ Mika Solara i zapařit.
Přehlídka zajímavých lidí, úspěšných firem a nadějných startupů z Jesenicka.
Rezervované vstupenky je nutné uhradit nepozději 30 minut před začátkem positivJE FESTIVALU, tj. do čtvrtka 6.6., 8.30 hod., jinak budou uvolněny zpět do prodeje.
Děkujeme za pochopení.
Pořádá positivJE, MKZ Jeseník a Město Jeseník.
 
 

Čas a místo konání