OUTDOOR FILM FESTIVAL 20. - 23.11.2019

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za sedmnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

Filmy nás zavádějí do různých míst naší planety, ukazují mentalitu a kulturu tamních obyvatel. Zavádějí nás do prostředí, kde se běžný “smrtelník” nedostane. Mnoho filmů má velký sociální a citový náboj. Festivalu se zúčastňují čeští, slovenští a zahraniční autoři, filmová studia, národní televize i soukromé televizní společnosti, a to v profesionální i amatérské rovině. Festival a tento filmový žánr má také své mimořádné specifikum a jedinečnost. Filmy si na nic nehrají, to, co divák vidí, je skutečnost, která se odehrála. Filmy jsou jedinečné a neopakovatelné.

Filmy v Jeseníku promítáme v sedmi blocích, první projekce začíná ve středu 20. 11. v 19:00 hodin. 

Od 1. do 8. listopadu bude možné rezervovat si "early bird" vstupenku na všechna promítání v Jeseníku za 300,- Kč (využijte možnost koupě vlevo dole). Rezervace je možná, ale bude platná pouze 24 hodin.

Od 9. 11. budou v prodeji vstupenky na jednotlivá pásma za 80,- Kč, případně zvýhodněné celodenní za 110,- Kč.

Čas a místo konání