LUX FILM DAYS - CORPUS CHRISTI | Moje kino LIVE

Moje kino LIVE

V rámci online streamu Moje kino Live a festivalu Lux Film Days 2021 proběhne projekce filmu Corpus Christi, na kterou bude možné využít omezený počet vstupenek ZDARMA. 

CORPUS CHRISTI |Moje kino LIVE

Boże Ciało

Drama
Polsko, 2019, 115 min

Režie: Jan Komasa
Hrají: Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek, Barbara Kurzaj, Leszek Lichota, Zdzisław Wardejn, Łukasz Simlat, Anna Biernacik, Lidia Bogaczówna, Malwina Brych, Bogdan Brzyski, Juliusz Chrząstowski, Radosław Ciucias, Mateusz Czwartosz, Maciej Duda, Andrzej Franczyk, Jan Hrynkiewicz, Lubomir Kempka, Krystian Kostow, Józef Kostycz, Alicja Majdosz a další

Daniel je dvacetiletý delikvent, který v sobě v nápravném centru objeví duchovní poslání. Po propuštění by chtěl vstoupit do semináře a stát se knězem. I přestože to není kvůli jeho přestupkům z minulosti možné, Daniel se nevzdává. Odjíždí do malého městečka, kde se vlastním přičiněním i shodou okolností začne starat o místní farnost. Absurdní drama podle skutečné události tematizuje otázky víry, lásky, porozumění, poslání a hledání sebe sama.

 

 

Projekce ZDARMA na základě registrace.

Registrační formulář zde.

Registrace se uzavírají 4. 5. v 18:00.

Hlasujte o nejlepší evropský film do 23. května zde.

 

Čas a místo konání