KOMENTOVANÉ ČTENÍ S ADÉLOU ELBEL | Moje kino LIVE

Moje kino LIVE

Sedmý ročník oblíbeného rodinného festivalu Malé oči se uskuteční letos online a to od 14. do 18. prosince. Z pohodlí vašich domovů se sejdete s kamarády ve virtuálním kině Moje kino LIVE a na filmotéce  Aerovod.cz. Pořadatelé si na adventní dny připravili hravý filmový a doprovodný program na téma „Cesta je cíl“, který vás přenese do dálek, vesmíru i pohádkové říše. 

KOMENTOVANÉ ČTENÍ S ADÉLOU ELBEL | Moje kino LIVE

V rámci online streamu „Moje kino Live“ a festivalu „Malé oči 2020“ proběhne přenos komentovaného čtení s Adélou Elbel.

Může si vzít princ místo princezny prince? A mohou spolu mít děti? Podobné otázky a úvahy si na vás připravila na úterý 15. prosince komička a překladatelka z nizozemštiny Adéla Elbel. Čekají vás komentovaná čtení z překladů nizozemských knih Princ a princ a Král a král a rodina

Moje kino LIVE

Jak to funguje? Cena vstupenky je 60 Kč. Kupte si ji, jako byste si kupovali online lístek do kina a vstupenka vám s dalšími pokyny přijde do mailu, jako jste zvyklí. Předprodej končí vždy hodinu před projekcí!

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM MAIL NEPŘICHÁZÍ, ZKONTROLUJTE SI VŠECHNY SLOŽKY VAŠEHO EMAILU (HROMADNÉ, PROMOAKCE, NEVYŽÁDANÉ) ČI SLOŽKU SPAMU. EMAIL VŽDY PŘICHÁZÍ Z EMAILU KINO@MKZJES.CZ.

V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru našeho kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Film začíná přesně. Během projekce si můžete povídat prostřednictvím chatu. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

Našimi projekcemi se budeme snažit navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

Čas a místo konání