FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA - SYROVÁ SÍLA | Moje kino LIVE

Moje kino LIVE

Vítáme vás v našem kině u vás doma. Protože vás chceme potkávat a dělat dál společně to, co nás baví, vymysleli jsme pro všechny kinofily online projekce.

FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA - SYROVÁ SÍLA | Moje kino LIVE

Raw Force

Dobrodružný / Horor / Akční / Komedie
Filipíny / USA, 1982, 86 min

Režie: Edward D. Murphy
Hrají: Cameron Mitchell, Hope Holiday, Jennifer Holmes, Camille Keaton, Jewel Shepard, Rey Malonzo, Vic Diaz, John Dresden, Jillian Kesner, Don Gordon, Mike Cohen, Britt Helfer, Jimmy Navarro, Carla Reynolds, Ralph Lombardi, Mark Tanous, Joe Pagliuso, John Locke

Jak jinak oslavit svátek 8. května než hororově-karatisticky-zombie-dobrodružně-erotickým-survival ajntopfem!

Poněkud obskurní dílo, leč se seriózním názvem, Syrová síla totiž odhaluje, že někteří nacističtí pohlaváři unikli spárům spravedlnosti a v exotickém vyhnanství se živí třeba tím, že zásobují nahotinkami lidožravé mnichy. Naštěstí je nablízku parta amerických turistů, kteří sice přijeli za hambatou zábavou, ale nezaleknou se kanibalů ani nemrtvých samurajů.

 

 

Moje kino LIVE

Jak to funguje? Cena vstupenky je 100 Kč. Kupte si ji, jako byste si kupovali lístek do kina a vstupenka vám s dalšími pokyny přijde do mailu, jako jste zvyklí. 

Předprodej končí vždy půl hodiny před projekcí!

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM MAIL NEPŘICHÁZÍ, ZKONTROLUJTE SI VŠECHNY SLOŽKY VAŠEHO EMAILU (HROMADNÉ, PROMOAKCE, NEVYŽÁDANÉ) ČI SLOŽKU SPAMU. 

V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru našeho kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Film začíná přesně. Během projekce si můžete povídat prostřednictvím chatu. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

Našimi projekcemi se budeme snažit navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

Čas a místo konání