ONLINE ARTIST TALK WITH COMPOSER DUSTIN O'HALLORAN | Moje kino LIVE

Moje kino LIVE

ONLINE ARTIST TALK WITH AMERICAN OSCAR-NOMINATED COMPOSER DUSTIN O'HALLORAN | Moje kino LIVE

Vstupenky brzy v prodeji.

V rámci online streamu „Moje kino LIVE“ proběhne debata s americkým skladatelem, nominovaným na Oscara, Dustinem O'Halloranem. Debatu bude moderovat Louise H. Johansen. Akce bude probíhat v angličtině.

The first online guest of the Cinergy project in 2020 is the American pianist, composer, and solo recording artist Dustin O'Halloran. O'Halloran is known for his solo works as well as being a member of the band A Winged Victory for the Sullen. In 2006 he wrote his first film music for Sofia Coppola's 'Marie Antoinette', and later composed for a number of films and TV series including the Emmy and Golden Globe-winning 'Transparen't, and the Oscar-nominated feature 'Lion' by Garth Davis.

Dustin O'Halloran has released four acclaimed solo albums under his own name. The music critics characterize his piano works as being pure and minimalistic perfection which brings to mind compositions by Ludovico Einaudi and Philip Glass. His latest solo album 'Lumiere' featured contributions by Peter Broderick and was mixed by Jóhann Jóhannsson.

The talk will be hosted by (Danish) festival programmer Louise H. Johansen. The event will be held in English.

 

Moje kino LIVE

Jak to funguje? Cena vstupenky je 100 Kč. Kupte si ji, jako byste si kupovali lístek do kina a vstupenka vám s dalšími pokyny přijde do mailu, jako jste zvyklí. Předprodej končí vždy hodinu před projekcí!

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM MAIL NEPŘICHÁZÍ, ZKONTROLUJTE SI VŠECHNY SLOŽKY VAŠEHO EMAILU (HROMADNÉ, PROMOAKCE, NEVYŽÁDANÉ) ČI SLOŽKU SPAMU. EMAIL VŽDY PŘICHÁZÍ Z EMAILU KINO@MKZJES.CZ.

V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru našeho kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Film začíná přesně. Během projekce si můžete povídat prostřednictvím chatu. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

Našimi projekcemi se budeme snažit navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

Čas a místo konání